Bliżej natury człowieka

Naszą siłą jest połączenie doświadczenia i świeżego spojrzenia na trudności z jakimi Państwo się borykają. W pracy prezentujemy podejście integracyjne, wykorzystujące metody z dwóch różnych szkół terapeutycznych, dobieranych w zależności od rodzaju problemu : psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz terapii systemowej.

W trakcie terapii zadajemy pytania, stawiamy hipotezy, wspieramy i modelujemy nowe zachowania.

Nasze wspólne spotkania odbywają się w atmosferze pełnego zrozumienia, empatii i poszanowania godności człowieka, z zachowaniem tajemnicy zawodowej.

Sposobem na rozwijanie jakości i skuteczności terapii jest  ciągłe własne szkolenie oraz korzystanie ze wsparcia i superwizji specjalistów z różnych dziedzin.

 

  Przemysław Gorzelak - psycholog

Absolwent Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Ukończył Studium Pomocy Psychologicznej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, kurs podstawowy Terapii Systemowej WTTS, czteroletnie Studium Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB nr 296 oraz szereg kursów kompetencyjnych dotyczących diagnozy i profilaktyki zaburzeń psychicznych. Ma ponad 20 lat praktyki psychologicznej w różnych instytucjach. Jest zaangażowany w działania i projekty społeczne.

 

Barbara Lorek - psycholog

Barbara Lorek - psychologAbsolwentka wydziału psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu; studia podyplomowe z psychologii klinicznej na Uniwersytecie K. Wielkiego w Bydgoszczy; psychoterapeutka systemowa w trakcie certyfikacji w Szkole Terapii Systemowej WTTS w Poznaniu; uczestniczka licznych szkoleń i kursów oraz twórczyni projektów psychologicznego rozwoju; prowadzi zajęcia psychoruchowe z dziećmi, pracuje Metodą Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

Templates - by Joomlage.com      Hosting i pozycjonowanie: filanet.pl